Szkolenie MS WORD

JUŻ OD:
PLN 189,-

Szkolenie dla użytkowników którzy chcą poznać możliwości program MS Word, nauczyć się formatować dokumenty oraz aktywnie wykorzystywać to pracy i życiu codziennym.

Szkolenie z podstaw obsługi komputera

JUŻ OD:
PLN 299,-

Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się podstaw obsługi komputera oraz efektywnego korzystania z internetu i poczty elektronicznej w pracy i w domu.

Szkolenie MS EXCEL

JUŻ OD:
PLN 199,-

Szkolenie adresowane do początkujących użytkowników Excela i osób, które chcą nabyć dobrych praktyk i umiejętności skutecznego tworzenia oraz wykorzystywania arkuszy kalkulacyjnych i narzędziami programu MS Excel.

Szkolenia komputerowe

Najbiższe szkolenia
Data Temat szkolenia Rodzaj Informacje
07-09-2020 MS Word – profesjonalna edycja tekstu
online
Brak miejsc
16-09-2020 MS Excel – poziom zaawansowany
online Brak miejsc
22-09-2020 Marketing internetowy od podstaw
online Brak miejsc
28-09-2020 Techniki motywacyjne – obsługa klienta
online Brak miejsc

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju dotyczącą zagrożenia, jakim jest rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo zalecaną formą doskonalenia są szkolenia w formie online. 

Kogo szkolimy
Od 1995 roku szkolimy i prowadzimy kursy dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Oprócz etatowych pracowników współpracujemy z szerokim gronem trenerów i wykładowców, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Prowadząc szklenia staramy się zapewnić pracodawcom wykwalifikowanych pracowników w tym celu udostępniemy uczestnikom nowoczesne narzędzia oraz warunki dla nabycia lub podniesienia kwalifikacji zawodowych, z kolei osobom bezrobotnym pomagamy w wyborze i rozwoju własnej kariery kariery zawodowej.

Działamy na terenie całego województwa łódzkiego. Świadczymy usługi nabycia wiedzy i umiejętności odpowiadających wolnemu rynkowi, które pomagą dopasować się do ciągłych zmian zachodzących na rynku pracy.

Jak szkolimy?

Oprócz szkoleń stacjonarnych otwartych i zamkniętych prowadzimy również szkolenia na specjalne zamówienie, w siedzibie zamawiającego lub w naszych salach szkoleniowych w dogodnych terminach. Zakres kształcenia, czas trwania, liczba uczestników jest ustalana bezpośrednio z potencjalnymi uczestnikami i pracodawcami, a ceny są negocjowane i zależą od rodzaju kursu.

Zajęcia odbywają w grupach 6-10 osobowych w salach wykładowych w naszym ośrodku. Trener prowadzący wykład ma do dyspozycji projektor multimedialny. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi może na bieżąco odpowiadać na pytania oraz pomagać w części praktycznej szkoleń.

Dodatkowo świadczymy usługi:

  • Opracowania programów, odpowiednich do Państwa potrzeb szkoleniowych,
  • Opracowanie ćwiczeń, narzędzi do programu oraz materiałów szkoleniowych,
  • Opracowania prezentacji i innych materiałów potrzebnych do realizacji szkoleń

Zapraszamy do współpracy!

Social Media Marketing

Dowiedz się, dlaczego warto pojawić się w mediach społecznościowych. Jak działać skuteczniej, łatwiej, taniej lub nawet bezpłatnie. Jak zdobyć, przykuć i zaangażować uwagę odwiedzających twój Start-Up.

Szkolenie Prawo Pracy

W ramach prawa pracy prowadzimy specjalistyczne szkolenia i warsztaty praktyczne zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych, a w szczególności dla osób, które pracują w działach kadr i płac, osób odpowiedzialnych w firmie za sprawy personalne i księgowe oraz dla wszystkich innych osób zainteresowanych problematyką prawa pracy.

Zmieniające się prawo pracy obliguje  do przygotowania specjalistycznych szkoleń dla kadry kierowniczej i działów personalnych.

Szkolenie MS Excel

JUŻ OD:
PLN 199,-

Szkolenie adresowane do początkujących użytkowników Excela i osób, które chcą nabyć dobrych praktyk i nowych umiejętności w programie MS Excel.

Skolenie zarządzanie stresem. Jak skutecznie pokonać stres?

Szkolenie pozwala na poznanie i przyjrzenie się własnym predyspozycjom, osobowości, mocnym i słabym stronom. Podczas szkolenia jak skutecznie pokonać stres uczestnicy pracują nad zwiększeniem samoakceptacji, dostrzegają i wykorzystują własne zdolności i umiejętności. Poznają różnego rodzaju techniki relaksacyjne pozwalające na szybkie zregenerowanie się po stresujących sytuacjach i spotkaniach. Zapraszamy na szkolenie zarządzanie stresem.

Każdego dnia doświadczamy stresu. Życie staje się coraz intensywniejsze, nadmiar obowiązków, presja czasu i oczekiwań to najczęstsze przyczyny stresu. Sprawdź jak sobie z nim radzić w sposób kontrolowany.

Szkolenie MS Word

JUŻ OD:
PLN 189,-

Szkolenie dla użytkowników którzy chcą poznać możliwości program MS Word, nauczyć się formatować dokumenty oraz aktywnie wykorzystywać to pracy i życiu codziennym.

Obsługa komputera

JUŻ OD:
PLN 299,-

Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się podstaw obsługi komputera oraz efektywnego korzystania z internetu i poczty elektronicznej w pracy i w domu.

Szkolenie Społecznych inspektorów Pracy

JUŻ OD:
PLN 350,-

W przedsiębiorstwach, w których działają organizacje związkowe, ważną rolę pełni Społeczna Inspekcja Pracy.

(Szkolenie finansowane jest w całości przez pracodawcę).

Nigdy nie jest za późno

Za późno robi się wtedy, kiedy przestajesz się uczyć

W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje wymagające podniesienia kwalifikacji zawodowych, lub po prostu zdobycia nowych umiejętności. Zawsze podkreśla się znaczenie edukacji w późniejszym osiągnięciu sukcesu zawodowego,a będąc aktywnym zawodowo warto nieustannie się uczyć i szkolić.

A może szkolenia e-learningowe?

 

Z całą pewnością kursy i szkolenia e-learningowe, są doskonałą okazją do tego, by zyskać nowe umiejętności, podszkolić mocne strony i pozbyć się tych słabszych. Wybierając szkolenia online, można we własnych czterech kątach, zdobywać cenną wiedzę.
Już niedługo pierwsze kursy na platformie e-szkolenia.

Rusza projekt: „Aktywni, kompetentni, potrzebni”

Dla kogo przeznaczony jest projekt? Dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, które w pierwszej kolejności wymagają aktywizacji społecznej, zamieszkujących na obszarach słabo zaludnionych zgodnie ze stopniem urbanizacji DEGURBA 3, pozostających bez...

czytaj dalej

Szkolenia dla kadry publicznych służb zatrudnienia

Oferujemy specjalistyczne szkolenia skierowane do pracowników instytucji rynku pracy, m.in.: publicznych i niepublicznych służb zatrudnienia, Ochotniczych Hufców Pracy i Agencji Zatrudnienia, których celem jest rozwój zawodowy zgodnie z wymogami ustawowymi. Poniżej...

czytaj dalej

Szybka pomoc

masz pytanie dotyczące szkoleń?

Zadaj pytanie poprzez zakładkę kontakt lub skontaktuj się z nami.

(42) 678-06-77