Szkolenie MS WORD

JUŻ OD:
PLN 189,-

Szkolenie dla użytkowników którzy chcą poznać możliwości program MS Word, nauczyć się formatować dokumenty oraz aktywnie wykorzystywać to pracy i życiu codziennym.

Szkolenie z podstaw obsługi komputera

JUŻ OD:
PLN 299,-

Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się podstaw obsługi komputera oraz efektywnego korzystania z internetu i poczty elektronicznej w pracy i w domu.

Szkolenie MS EXCEL

JUŻ OD:
PLN 199,-

Szkolenie adresowane do początkujących użytkowników Excela i osób, które chcą nabyć dobrych praktyk i umiejętności skutecznego tworzenia oraz wykorzystywania arkuszy kalkulacyjnych i narzędziami programu MS Excel.

Szkolenia komputerowe

Szkolenia zdalne

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju dotyczącą zagrożenia, jakim jest rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo zalecaną formą doskonalenia są szkolenia w formie zdalnej.

Kształcenie stacjonarne

Czasowe ograniczenia w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Najbliższe szkolenia

02-09-2021 | MS Excel – poziom podstawy | Łódź | stacjonarne | 2 dni (16h) | Wolne miejsca

08-09-2021 | Skuteczne negocjacje – warsztat | Łódź | zamknięte | 2 dni (16h) | Brak miejsc

16-09-2021 | Szkolenie ogólnozwiązkowe dla działaczy | Łódź | zamknięte | Brak miejsc

21-09-2021 | Administracja i zarządzanie Office 365 | Łódź | zamknięte | 3 dni (24h) | Wolne miejsca

24-09-2021 | Doskonalenie kompetencji doradców zawodowych | Łódź | zamknięte | Brak miejsc

29-09-2021 | MS Excel – poziom zaawansowany | Łódź | stacjonarne | 2 dni (16h) | Wolne miejsca

 

Kogo szkolimy

Od 1995 roku prowadzimy zajęcia dla osób indywidualnych, firm i instytucji. Szkolimy osoby pracujące, bezrobotne oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności. Oprócz etatowych pracowników współpracujemy z szerokim gronem trenerów i wykładowców, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Prowadząc szklenia staramy się zapewnić pracodawcom wykwalifikowanych pracowników w tym celu udostępnimy uczestnikom nowoczesne narzędzia oraz warunki dla nabycia lub podniesienia kwalifikacji zawodowych, z kolei osobom bezrobotnym pomagamy w wyborze i rozwoju własnej kariery kariery zawodowej.

Działamy na terenie całego województwa łódzkiego. Świadczymy usługi nabycia wiedzy i umiejętności odpowiadających wolnemu rynkowi, które pomogą dopasować się do ciągłych zmian na rynku pracy.

Szkolenia stacjonarne

Przede wszystkim dbamy o dobrą atmosferę i maksymalne zdobycie wiedzy przez kursantów. Wszystkie szkolenia mają kameralną atmosferę co bardzo sprzyja przyswajaniu wiedzy i zapamiętywaniu. Trenerzy w sposób kreatywny starają się w każdych warunkach przekazać swoją wiedzę jak najlepiej i z najlepszym skutkiem. Oprócz szkoleń stacjonarnych otwartych i zamkniętych prowadzimy również szkolenia na indywidualne zamówienie, w siedzibie zamawiającego lub w naszych salach szkoleniowych w dogodnych terminach. Zakres kształcenia, czas trwania, liczba uczestników jest ustalana bezpośrednio z potencjalnymi uczestnikami i pracodawcami, a ceny są negocjowane i zależą od rodzaju kursu.

Zajęcia odbywają w grupach 6-12 osobowych w salach wykładowych w naszym ośrodku. Trener prowadzący wykład ma do dyspozycji narzędzia dydaktyczne i audiowizualne. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi może na bieżąco odpowiadać na pytania oraz pomagać w części praktycznej szkolenia.

Organizujemy szkolenia w takich terminach, aby każdy mógł dopasować je do innych obowiązków – pracy czy studiów. Nie zaoferujemy Państwu niczego zbędnego, ponieważ szanujemy zarówno nasz, jak i Państwa czas.

Szkolenia zdalne

Szkolenia zdalne (online) to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych. To również doskonała alternatywa dla firm, które z powodu znacznej odległości od Centrum Szkoleniowego nie maja możliwości organizacji szkoleń grupowych ze względów czasowych i logistycznych. To oszczędność czasu i brak konieczności wyjazdów.

Każdy uczestnik szkolenia zdalnego otrzymuje zestaw materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej oraz imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń

Ponieważ jesteśmy specjalistami i znamy się na tym co robimy, a ponadto:

Zajęcia prowadzone są przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem,
Grupy szkoleniowe są optymalne do zakresu materiału,
Posiadamy odpowiednia infrastrukturę dydaktyczną,
Posiadamy odpowiednio wyposażone pracownie,
Zawsze zapewniamy obszerne materiały szkoleniowe,
Nasze szkolenia potwierdzone są zaświadczeniem lub certyfikatem,
Oferta zawsze dopasowana jest ściśle do potrzeb osób szkolonych,
Nasze sale szkoleniowe dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych

Nigdy nie jest za późno

Za późno robi się wtedy, kiedy przestajesz się uczyć

W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje wymagające podniesienia kwalifikacji zawodowych, lub po prostu zdobycia nowych umiejętności. Zawsze podkreśla się znaczenie edukacji w późniejszym osiągnięciu sukcesu zawodowego,a będąc aktywnym zawodowo warto nieustannie się uczyć i szkolić.

Social Media Marketing

Dowiedz się, dlaczego warto pojawić się w mediach społecznościowych. Jak działać skuteczniej, łatwiej, taniej lub nawet bezpłatnie. Jak zdobyć, przykuć i zaangażować uwagę odwiedzających twój Start-Up.

Szkolenie Prawo Pracy

W ramach prawa pracy prowadzimy specjalistyczne szkolenia i warsztaty praktyczne zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych, a w szczególności dla osób, które pracują w działach kadr i płac, osób odpowiedzialnych w firmie za sprawy personalne i księgowe oraz dla wszystkich innych osób zainteresowanych problematyką prawa pracy.

Zmieniające się prawo pracy obliguje  do przygotowania specjalistycznych szkoleń dla kadry kierowniczej i działów personalnych.

Szkolenie MS Excel

JUŻ OD:
PLN 199,-

Szkolenie adresowane do początkujących użytkowników Excela i osób, które chcą nabyć dobrych praktyk i nowych umiejętności w programie MS Excel.

Skolenie zarządzanie stresem. Jak skutecznie pokonać stres?

Szkolenie pozwala na poznanie i przyjrzenie się własnym predyspozycjom, osobowości, mocnym i słabym stronom. Podczas szkolenia jak skutecznie pokonać stres uczestnicy pracują nad zwiększeniem samoakceptacji, dostrzegają i wykorzystują własne zdolności i umiejętności. Poznają różnego rodzaju techniki relaksacyjne pozwalające na szybkie zregenerowanie się po stresujących sytuacjach i spotkaniach. Zapraszamy na szkolenie zarządzanie stresem.

Każdego dnia doświadczamy stresu. Życie staje się coraz intensywniejsze, nadmiar obowiązków, presja czasu i oczekiwań to najczęstsze przyczyny stresu. Sprawdź jak sobie z nim radzić w sposób kontrolowany.

Szkolenie MS Word

JUŻ OD:
PLN 189,-

Szkolenie dla użytkowników którzy chcą poznać możliwości program MS Word, nauczyć się formatować dokumenty oraz aktywnie wykorzystywać to pracy i życiu codziennym.

Obsługa komputera

JUŻ OD:
PLN 299,-

Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się podstaw obsługi komputera oraz efektywnego korzystania z internetu i poczty elektronicznej w pracy i w domu.

Szkolenie Społecznych inspektorów Pracy

JUŻ OD:
PLN 350,-

W przedsiębiorstwach, w których działają organizacje związkowe, ważną rolę pełni Społeczna Inspekcja Pracy.

(Szkolenie finansowane jest w całości przez pracodawcę).

A może szkolenia e-learningowe?

 

Z całą pewnością kursy i szkolenia e-learningowe, są doskonałą okazją do tego, by zyskać nowe umiejętności, podszkolić mocne strony i pozbyć się tych słabszych. Wybierając szkolenia online, można we własnych czterech kątach, zdobywać cenną wiedzę na platformie e-szkolenia.

Praca zdalna z Google Meet lub Microsoft Teams

Google oraz Microsoft udostępniają zestaw narzędzi i usług online służących współpracy zespołowej, które umożliwiają prowadzenie zajęć lub pracę zdalnie. Czaty, wideo-konferencje, przesyłanie i udostępnianie materiałów oraz plików pomagają w codziennych obowiązkach....

czytaj dalej

Szkolenia dla kadry publicznych służb zatrudnienia

Oferujemy specjalistyczne szkolenia skierowane do pracowników instytucji rynku pracy, m.in.: publicznych i niepublicznych służb zatrudnienia, Ochotniczych Hufców Pracy i Agencji Zatrudnienia, których celem jest rozwój zawodowy zgodnie z wymogami ustawowymi. Poniżej...

czytaj dalej

Szybka pomoc

Masz pytanie dotyczące szkoleń?

Zadaj pytanie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas

(42) 678-06-77